HOSPŮDKA

HOSPŮDKA

Chcete završit krásný výlet po Českém ráji příjemnou večeří se sklenkou vína? Hledáte pro vaše kolegy v práci vhodný prostor pro firemní školení nebo teambuilding? Plánujete posezení s větší společností přátel či svatební hostinu v pohostinném vesnickém prostředí? Ano, pak jste u nás na správném místě! Naše hospůdka je pro vás otevřena každý den od 18 hodin.

POSEZENÍ, TEAMBUILDINGY I SVATBY

 

Naše hospůdka nabízí útulný výčep, tři druhy čepovaného piva (Pilsner Urquell, Rohozec 10° a řezaný Rohozec 11°) a bohatý výběr vína, alkoholických i nealkoholických nápojů. V naší kuchyni je také vždy něco dobrého na zub – výborná tlačenka, utopenci a především báječný tatarský biftek z čerstvého masa! 

Ba co víc, hned vedle se rovněž nachází prostorný, světlý, vzdušný a moderně vybavený salonek s plochou téměř 70 čtverečních metrů a s kapacitou až 50 míst. Stoly a židle lze libovolně upravit podle požadavků do sestav různých tvarů. Zaručeně oceníte klidné prostředí, stylové vybavení i dostatek přírodního světla, které proniká velkými okny a prosklenými dveřmi.

K dispozici je bezplatná Free WiFi zóna, dataprojektor, kompletní ozvučení a také velké plátno, na němž je možné sledovat nejen prezentace, ale zejména filmy a sportovní přenosy. To ocení hlavně sportovní fanoušci v rámci největších sportovních akcí, jakou jsou olympijské hry, mistrovství světa nebo evropské šampionáty. 

V případě potřeby si lze rezervovat také celou restauraci – výčep včetně salonku.

Od jara do podzimu lze využívat i venkovní posezení před penzionem s krásným výhledem z kopce na Dřevěnici, případně zahrádku na dvoře ve stínu mohutného ořechu, vybavenou grilem a v sousedství s dětským hřištěm.

Fotogalerie